REFERENCJE

O warsztatach

Zajęcia bardzo podobają się Oli i chętnie na nie uczęszcza. Świetne okazało się to, iż dzieci mogły sprawdzić się w praktyce, tzn. przygotowały pudełka, nakręciły reklamę, promowały produkt i potem go sprzedały. To było super doświadczenie. Tak pewnie dzieci uczą się najlepiej.

Pani Marta

Mama 11-letniej Oli

„Muszę przyznać, że nie przypuszczałam, iż zajęcia z przedsiębiorczości zainteresują moje dziecko. Byłam w błędzie. Bartek bardzo chętnie na nie uczęszcza. Zorganizowanie jarmarku świątecznego było strzałem w dziesiątkę. W domu z zapałem wyszukiwał i przebierał materiały, które potem zostały wykorzystane do zrobienia świeczników i pudełek. Oczywiście musieliśmy kupić na jarmarku to co zrobił (świecznik służy nam na co dzień). Reklama jarmarku, którą przygotowały dzieci była świetna.”

Pani Małgorzata

Mama 8-letniego Bartka

Pani Katarzyna przeprowadziła w naszej szkole 30h warsztatów z przedsiębiorczości w ramach projektu „MATEMATYCZNY NINJA”. Aktywna forma prowadzenia zajęć z wykorzystaniem ciekawych materiałów dydaktycznych, sprawiły, że uczniowie rozwinęli kreatywność oraz umiejętności marketingowe. Pani Katarzyna z wielką pasją i pomysłowością zaszczepiła przedsiębiorcze postawy dzieciom.

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Erazma z Rotterdamu

„Pani Katarzyna Ciupa pomogła nam uzyskać grant z Fundacji Potrafisz Polsko na organizację pikniku międzypokoleniowego. Wcześniej dzieci miały okazję skorzystać z warsztatów, a także wziąć udział w grze terenowej rozwijającej przedsiębiorcze umiejętności. Doceniając profesjonalne podejście, wiedzę i umiejętności organizacyjne możemy śmiało polecić Panią Katarzynę!”

Spółdzielnia Socjalna Pomagajmy Razem

Warsztat edukacyjny pt.: „Czy istnieje maszynka do robienia pieniędzy?” spotkał się z dużym zainteresowaniem dzieci. Polecamy Panią Katarzynę jako profesjonalnego animatora warsztatów dla przedszkoli z zakresu ekonomii i finansów. Nasza współpraca przebiegła profesjonalnie i zaowocowała zwiększeniem się wiedzy finansowej naszych podopiecznych.

Niepubliczne Przedszkole Kubuś Puchatek i Przyjaciele

„Zajęcia, które Pani Katarzyna przeprowadziła pozwoliły naszym Uczennicom rozwinąć kreatywność, umiejętność pracy w grupie, umiejętności marketingowe oraz autoprezentacji. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem, a ich forma sprawiła, że były także świetną zabawą! Pasja i zaangażowanie Pani Katarzyny zasługują na polecenie Jej jako świetnego Edukatora.”

Szkoła HORYZONTY Fundacji STERNIK

„Zajęcia z przedsiębiorczości, które były uzupełnieniem naszej sportowej oferty półkolonii podczas wakacji i ferii zimowych, spotkały się z dużym zainteresowaniem dzieci. Aktywna forma prowadzenia zajęć z wykorzystaniem ciekawych materiałów dydaktycznych sprawiły, że warsztaty były atrakcyjną formą spędzenia czasu dla dzieci w wieku 6-13 lat Pani Katarzyna z wielką pasją i pomysłowością zaszczepia przedsiębiorcze postawy dzieciom. Doceniając Jej zaangażowanie i profesjonalizm z pełnym przekonaniem polecamy Akademię Rozwoju Przedsiębiorczości”.

Jakub Rekoś

FairPlayce

„Polecamy Akademię Rozwoju Przedsiębiorczości jako bardzo dobrego organizatora gier edukacyjnych, animatora warsztatów a także partnera w tworzeniu ciekawych inicjatyw na rzecz rozwoju dzieci.”

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu

„… warsztaty „Czy istnieje maszynka do robienia pieniędzy?” pokazały naszym dzieciom jak funkcjonowali ludzie gdy na świecie nie było pieniędzy, jak to się dzieje, że pieniądze trafiają do bankomatu oraz dlaczego nie ma tam nieskończonej ilości pieniędzy. Dzięki bankomatowi i pieniądzom z różnych części świata dzieci świetnie się bawiły.”

Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej

„Z przyjemnością polecamy autorski program edukacyjny Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Panią Katarzyną. Warsztaty zostały przeprowadzone w sposób ciekawy dla naszych uczniów, którzy chętnie w nich uczestniczyli.”

Harmonia

Prywatna Szkoła Podstawowa Montessori

O doradztwie zawodowym

Jak większość osób będąc na ostatnim semestrze studiów magisterskich zacząłem szukać pracy. Było to nie lada wyzwanie, pierwsza duża praca, pierwsze wyzwanie i realizowanie swoich zawodowych planów. Miałem wiele szczęścia, bo przypadkiem udało mi się trafić na spotkanie prowadzone przez Kasię. Było to bardzo ciekawe i budujące doświadczenie, lepiej nie mogłem trafić. Kasia to osoba zdecydowana, kontaktowa, pomysłowa, która potrafi przekazać wiedze. Po tym spotkaniu czułem się od razu pewniej. Co więcej, nie minęło wiele czasu, jak udało mi się przebrnąć przez wszystkie etapy rekrutacji i teraz pracuję, robiąc to co lubię!

Jan Dalc

Do Kasi zgłosiłam się w ramach eksperymentu – zastanawiałam się jak wygląda praca doradcy zawodowego. Szłam z przekonaniem, że nic nowego się od Kasi nie dowiem. Jak bardzo się myliłam! Nie dość, że dostałam od Kasi zupełnie nowe CV, które pokazywało w 100% mój zapał do pracy i chęć przebranżowienia, to jeszcze rady, które otrzymałam pozwoliły mi na powiększenie swojej sieci kontaktów na Linked In oraz podniosły moją pewność siebie podczas rozmów kwalifikacyjnych. Polecam bardzo wizytę u Kasi!

Agnieszka Rachwalak

Wyrazy uznania! Miałam przyjemność korzystać z usług doradztwa zawodowego. Podejście indywidualne i bardzo profesjonalne. Wielowymiarowe analizy z doskonałymi wnioskami. Terminowość i fachowość. Polecam!
Beata Zawichrowska

Zawsze myślałam, że nikt nie jest w stanie rozjaśnić mi zawodowego chaosu, który mam w głowie, a doradztwo zawodowe wiąże się z mówieniem banałów i oczywistości. To nie prawda. Kasia rozjaśniła. Pomogła mi znaleźć moje mocne strony. Pokazała w jaki nietypowy sposób mogę wykorzystywać talenty i jak korzystać z nich w pracy zawodowej. Pierwszy raz w życiu ktoś rozsądnie zweryfikował moje zawodowe plany i marzenia, a co więcej pokazał jak wytyczać jasne cele i konsekwentnie je realizować. Z całego serca polecam!

Agnieszka Meissner

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę do firmy, w której bardzo chciałem pracować. Cieszyłem się z odpowiedzi na moje CV, ale zaraz pojawił się stres i pytania: Jak przedstawić się z najlepszej strony? Jakie dostanę pytania? Jak na nie odpowiem? Te i podobne myśli plątały się po mojej głowie. Przypomniałem sobie wówczas o Kasi, która już kiedyś pomogła mi w podobnej sytuacji. Zadzwoniłem, spotkaliśmy się, porozmawialiśmy i przećwiczyliśmy rozmowę. Kasia podpowiedziała mi w jaki sposób opowiedzieć o sobie i jak poradzić sobie z trudnymi, czasem stresującymi pytaniami. Czułem się jak na prawdziwej rozmowie kwalifikacyjnej dostając szereg pytań związanych stricte z moim stanowiskiem pracy. Ocena i analiza moich odpowiedzi sprawiły, że prawdziwa rozmowa przebiegła gładko i bez zbędnego stresu, a co najważniejsze: DOSTAŁEM WYMARZONĄ PRACĘ
Gracjan Baranowski

Korzystałam z usług doradztwa zawodowego w czasie gdy zastanawiałam się nad przebranżowieniem. Polecam bardzo! Rzetelna analiza cech osobowości oraz umiejętności. Efektem rozmowy było dużo nowych pomysłów, otwarta głowa na możliwości oraz wiedza nad czym warto popracować.
Martyna Szczupak