Pracując w firmie rekrutacyjnej i udzielając konsultacji z tworzenia CV wiem, że wiedza jak napisać odpowiednie CV nie jest (tak jak mi się wydawało) wiedzą powszechną. Jest to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla kogoś kto stawia swoje pierwsze kroki na rynku pracy i nie może pochwalić się jeszcze sporym doświadczeniem.

Trudności mogą sprawiać rzeczy podstawowe, jak na przykład kwestie związanie ze zdjęciem czy układem CV, jak również to jaką treścią wypełnić ten dokument. Skuteczne CV ma za zadanie zapewnić nam zaproszenie na rozmowę o pracę i jest parę sposób, które warto wykorzystać, by ten cel osiągnąć.

Oddaję w ręce Doradców Zawodowych scenariusz zajęć na dwie godziny lekcyjne o tym jak stworzyć skuteczne CV również w języku angielskim. Scenariusz składa się z ogólnych rad dotyczących tworzenia CV, grafik przedstawiających układ takiego CV, wskazówek dotyczących poszczególnych sekcji i anglojęzycznych zwrotów.

Scenariusz jest tak zbudowany, by efektem finalnym zajęć było stworzenie przez każdego ucznia swojego CV – stąd szablon dostępny w załączniku do scenariusza. Z porad w nim zawartych mogą skorzystać także Ci, którzy szukają w Internecie rzetelnych informacji dotyczących tworzenia dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim.

Jeśli chcesz pobrać scenariusz zajęć wraz z prezentacją wystarczy, że wpiszesz swój adres email a poniżej pojawi się link z plikiem do pobrania :)

Udanej realizacji!
Daj znać jak się sprawdził ;)

PS Jeśli potrzebujesz prezentacji w innym formacie – napisz do mnie – z chęcią udostępnię :)

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od ARP Katarzyna Ciupa, 64-920 Piła ul. Staromiejska 15 lok. 36 NIP: 7642519552

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez ARP Katarzyna Ciupa, 64-920 Piła ul. Staromiejska 15 lok. 36 NIP: 7642519552 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.